Jak wydać eBooka na Amazon Kindle?

Jak wydać eBooka na Amazon Kindle?
Jak wydać eBooka na Amazon Kindle?

Temat wydania własnej książki i własnego produktu w internecie jest bardzo pociągający. Za pewne każdy kto zaczyna się interesować zarabianiem w internecie i biznesem online wcześniej czy później zamarzy o wydaniu swojego pierwszego produktu. Jak wydać eBooka na Amazon Kindle? Chcąc wydać swoją pierwszą książkę większość osób za pewne pomyśli, że trzeba być autorem i pisarzem oraz że wydanie własnej książki to coś wielkiego i nieosiągalnego. Jeżeli tak myślisz to wyprowadzę Cię z błędu.

Jak wydać eBooka na Amazon Kindle? To prostsze niż myślisz

Przede wszystkim jest dużo strategii wydawania książek na Amazonie. Oto podstawowe dwa rodzaje książek jakie możesz wydawać na tej platformie:

Książki fabularne - tego typu książki są raczej długie i wymagają więcej pracy oraz zainwestowanego kapitału.

Książki niefabularne - tutaj mamy największe pole do popisu.

Temat książek fabularnych jest przeznaczony dla osób, które piszą i publikują oraz dla osób, które chcą zainwestować trochę więcej pieniędzy na początek na wydanie książki. Natomiast książki niefabularne to ogromna kategoria, w której znajdują się tysiące działów i w której możesz wydawać produkty elektroniczne, czyli książki po prostu. Twoje wyobrażenie książki elektronicznej wydanej na Amazonie może być bardzo błędne - przede wszystkim książka taka zazwyczaj jest pisana na zamówienie pod wybrany temat. Wystarczy zlecić napisanie kilkudziesięciu stron od razu w języku angielskim i już jesteś właścicielem książki, którą możesz wydać pod dowolnym pseudonimem. Książki wydaje się pod pseudonimem lub po prostu pod wybraną przez siebie marką.

Gdzie można zamawiać napisanie eBooka lub książki?

W tych czasach jest to proste i wygodne. Wystarczy skorzystać z portalu typu UpWork.com i zlecić napisanie dla nas książki o wybranej długości, temacie etc. Może być to nawet książka posiadająca 20 stron, czyli tak na prawdę dłuższy artykuł, który jest opakowany w okładkę (okładkę już za 5 dolarów zamówisz na Fiverr.com). Tworzymy zlecenie, wybieramy osobę i czekamy na gotowy efekt - zamówienie takiej książki to tylko kilka prostych wiadomości i już mamy zatrudnioną osobę do napisania dla nas naszego pierwszego produktu.

Na jaki temat wydać/zlecić eBooka na Amazon Kindle?

Zajrzyj sobie na Amazon.com do sklepu Kindle Store. Zobaczysz setki kategorii, w których możesz zacząć wydawać swoje pierwsze produkty. Może to być dział o sporcie, odchudzaniu, jedzeniu, podróżowaniu - można by wymieniać bez końca. Jednak bardzo wiele osób popełnia podstawowe błędy i wydaje książki np. w kategorii, które ich interesują zamiast wydawać to czego ludzie chcą. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej to zapraszam do mojego całkowicie darmowego kursu, w którym mówię o tych błędach i o wydawaniu książek elektronicznych na Amazon Kindle.

Jak wydać eBooka na Amazon Kindle? Koszty

Pewnie myślisz sobie, że wydanie książki i produktu elektronicznego na Amazonie jest drogie i skomplikowane. Proces ten wymaga owszem trochę wiedzy, ale za zamówienie prostej książki wraz z opisem i okładką zapłacisz nie więcej niż 150$. Z odpowiednią wiedzą i przygotowaniem jesteś w stanie wydawać proste produkty i poradniki oraz co najważniejsze powtarzać ten proces i korzystać z efektu skali, który oferuje nam internet.

Kto kupi moje książki?

Pamiętaj, że wydając książkę na Amazon Kindle udostępniasz ją na rynek światowy i rynek amerykański. Sam rynek USA to 300 milionów osób, które posiadają znaczne zarobki i chętnie te zarobki wydają w najpopularniejszym sklepie jakim jest tam Amazon. Publikując książką na Amazonie otwierasz się dodatkowo na rynek europejski, brytyjski, kanadyjski i wiele wiele innych, które codziennie się rozszerzają. Wyobraź sobie, że w ciągu roku wydajesz 50 prostych produktów elektronicznych, które dostępne są na większości rozwiniętych ryków światowych? Od każdej książki, która kosztuje minimum 3 dolary otrzymujesz 70% zysku, czyli około 2 dolary. Przy tak niskiej cenie za książkę elektroniczną to wciąż więcej niż dostaje autor sprzedający swoje papierowe książki w największych sieciach dystrybucji w Polsce.

Jak wydać eBooka na Amazon Kindle? Zobacz Wideo:

Słuchaj w formie Podcastu:

Podcast możesz pobrać na dysk lub subskrybować na swoim urządzeniu w wybranych aplikacjach (ikonki w prawym górnym rogu Playera). Więcej informacji TUTAJ

Więcej informacji i darmowej wiedzy:

★☆★ DARMOWY KURS AMAZONA I BIZNESU ONLINE: ★☆★

★☆★ WIĘCEJ WIEDZY I MOTYWACJI: ★☆★

★☆★ MOJE PRODUKTY I KURSY ONLINE: ★☆★

★☆★ CZYM JEST "OD KELNERA DO MILIONERA": ★☆★

Misją projektu "Od Kelnera Do Milionera" jest pomóc Ci zmienić Twoje życie na lepsze poprzez pokazanie, że wiele rzeczy można robić inaczej niż wszyscy. "Od Kelnera Do Milionera" ma za zadanie dzielić się wiedzą i pomysłami związanymi z motywacją, sukcesem, pieniędzmi, nastawieniem, zdrowiem, szczęściem, produktywnością, zarządzaniem swoim życiem, duchowością, związkami oraz wiele więcej!

★☆★ TOMASZ MICHERDA - KILKA SŁÓW O MNIE: ★☆★
Cześć! Nazywam się Tomasz Micherda.

Pasjonuję się biznesem internetowym (głównie wydawanie książek na Amazonie), książkami, oraz rozwojem po przez naukę i działanie. Jestem twórcą OdKelneraDoMilionera.pl - projektu mającego na celu zmianę myślenia i poprawy jakości naszego życia.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tematach poruszanych tutaj zapraszam Cię do polubienia mojej strony na Facebooku oraz odwiedzenia mojego kanału na YouTube.

Dziękuję bardzo za wsparcie i życzę Ci wszystkiego dobrego!

Napisz komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny