Jak zarobić 1000 złotych DZIENNIE?

Jak zarobić 1000 złotych dziennie?
Jak zarobić 1000 złotych dziennie?

Jak zarobić 1000 złotych dziennie? W tym artykule odpowiem Ci na to pytanie i pokażę przy okazji ile ja zarabiam. Będzie trochę osobistych historii z przeszłości i wiele fajnych wniosków dla Ciebie. Post ten ma za zadanie skłonić Cię do myślenia i dać Ci przykład, że nie ma czegoś takiego jak górna granica zarobku w ciągu jednego dnia, miesiąca etc.

Moja pierwsza praca za 1000 złotych miesięcznie

Pamiętam doskonale swoją pierwszą pracę. W wieku około dziewiętnastu lat (był to bodajże rok 2004) zatrudniłem się w fabryce części samochodowych w Tychach. Było to niezbyt przyjazne miejsce, w którym powstawały siedzenia do samochodów osobowych. Żeby zdążyć do pracy wstawałem o czwartej nad ranem i wmuszałem w siebie śniadanie. O godzinie piątej wsiadałem do specjalnego autobusu pracowniczego, który zawoził pracowników do pracy w fabryce. Wszyscy byli ledwo żywi o tej godzinie i większość osób spała w drodze do pracy, która trwała prawie godzinę.

Praca była bardzo trudna fizycznie i co najgorsze cholernie monotonna. Stałem osiem godzin przy maszynie spawalniczej, do której należało wkładać ciężkie metalowe elementy. Norma dzienna wynosiła kilkaset sztuk i jak bardzo bym się tylko nie starał to nie mogłem wyrobić tej normy. Czas leciał bardzo wolno i każda chwila była męczarnią - szczególnie psychiczną, ponieważ stałem tam przez osiem godzin sam i wykonywałem te same czynności w kółko. Nie wspomnę już o iskrach, które wylatywały z maszyny prosto na mnie i paliły moją koszulkę. Przysługiwała mi jedynie przerwa piętnastominutowa i czekałem tylko na chwilę, gdy wyjdę z pracy.

Fabryka w Tychach i moje pierwsze miejsce pracy. Zdjęcie z Google Maps
Fabryka w Tychach i moje pierwsze miejsce pracy. Zdjęcie z Google Maps

Po miesiącu otrzymałem pierwszą wypłatę. Wynosiła ona dokładnie 1000 złotych. Nie wiedziałem czy się śmiać, czy płakać. Ilość czasu poświęconego na zdobycie tej kwoty była ogromna oraz jakość spędzonego czasu była zarazem tak bardzo niska. Nienawidziłem każdej chwili spędzonej w tym miejscu pracy. Najgorsze (albo najlepsze) było to, że myślałem zawsze w długiej perspektywie czasu. Szybko zrozumiałem, że przez rok pracując w ten sposób zarobię maksymalnie kilkanaście tysięcy złotych i spędzę większość mojego czasu w brudnej fabryce przy maszynie spawalniczej. Do tego będę codziennie wstawać o czwartej rano i jeść śniadanie ze smutną miną.

Kalkulacje w mojej głowie uświadomiły mi, że nie warto tak spędzać życia, ponieważ przez kilkadziesiąt lat takiej ciężkiej pracy nie będę mieć nic co by mnie satysfakcjonowało. Po około dwóch miesiącach pracy w tym miejscu poszedłem w połowie zmiany do kierownika i powiedziałem, że rezygnuję. Była to świetna decyzja.

Jak zarobić 1000 złotych dziennie? W pracy na etacie?

Wiele lat później, gdy pracowałem jako kelner zdarzało mi się zarabiać już niezłe dniówki. W restauracji w dobry dzień jako kelner można było zarobić 200 złotych napiwku co w połączeniu ze stawką godzinową dawało dniówkę na poziomie 300 złotych. Zdarzały się dni nawet lepsze, ale rzecz jasna bardzo dużo zmian było raczej przeciętnych.

Jednak zarobienie 200 złotych napiwku kosztowało wiele pracy. Obsłużenie dużej ilości stolików, zamieszanie w restauracji, agresywni goście i tzw. tabaka gastronomiczna (bardzo duży ruch w knajpie) to niełatwa sprawa. Zmiana w weekend trwała po kilkanaście godzin i pełny portfel okupiony był dużym zmęczeniem oraz stresem. Bardzo trudno jest tak pracować kilka dni pod rząd. Pracując jako kelner wiedziałem też, że nie chce tak pracować do końca życia. Praca była naprawdę ciekawa i zdecydowanie lepsza od pracy w fabryce. Jednak daleko tutaj wciąż było do tego, aby zarabiać kwoty rzędu 1000 złotych dziennie i co więcej robić to z przyjemnością.

1000 złotych dziennie - mój pierwszy raz

Jak zarobiłem 1000 złotych dziennie po raz pierwszy? Pracowałem wtedy jeszcze jako menedżer restauracji i jednocześnie prowadziłem biznes na Amazonie. Mój blog raczkował, ale posiadałem na nim już pierwsze produkty. Połączenie pracy na etacie, sprzedaży książek na Amazonie, sprzedaży własnych kursów online oraz afiliacji - te sposoby zarabiania pomogły mi razem osiągnąć pierwszy raz taki wynik. Z czasem, gdy mój biznes online się coraz bardziej rozwijał to coraz częściej mój dzienny wynik przekraczał 1000 złotych zarobku.

Pamiętam, gdy byłem jeszcze menedżerem restauracji to zauważyłem, że jestem w stanie sprzedać na dobę kilkadziesiąt książek na Amazonie (w porywach nawet 200 sztuk), sprzedać kilka kursów online oraz dostać prowizję z afiliacji. Gdy ta sytuacja zaczęła się powtarzać coraz częściej zrozumiałem, że moja praca na etacie przynosi mi niewielki procent moich wszystkich zarobków i pochłania zarazem najwięcej mojego czasu. Jak się pewnie domyślasz nie minęło wiele czasu jak rzuciłem posadę menedżera restauracji na rzecz mojego biznesu online.

Ile można zarobić w ciągu jednego dnia?

Zastanawiasz się jak zarobić 1000 złotych jednego dnia? Pomyśl, że można zarobić o wiele więcej, ale nie da się tego zrobić w pracy na etacie (chyba, że jesteś lekarzem, prawnikiem lub stoisz bardzo wysoko w hierarchii w korporacji). Z czasem jak rozwijałem mój biznes online to moje zarobki regularnie przekraczały 1000 złotych przychodu dziennie. Mój rekord to ponad 6000 złotych tylko jednego dnia i moja sprzedaż cały czas rośnie. Mówimy tutaj o Amazonie, afiliacji oraz o kursach online. Jak w takim razie zarabiać takie kwoty w ciągu jednego dnia?

Jak zarobić 1000 dziennie? Kilka porad

Przede wszystkim nie zarobisz takiej kwoty dziennie pracą swoich rąk oraz swoim czasem. Nikt nie zapłaci Ci za godzinę pracy 200 złotych. Kluczem do większych zarobków jest skalowanie biznesu poprzez inne osoby, albo poprzez technologię. Co mam przez to na myśli? Możesz otworzyć restaurację i zatrudnić kilkanaście osób. Wszyscy będą dla Ciebie pracować i Ty będziesz zarabiać dzięki ich pracy. Cały sęk w tym, że nie pracujesz samodzielnie i inni pracują dla Ciebie. Jeżeli pracuje dla Ciebie np. kilkanaście osób to przy odpowiednim biznesie możesz zarabiać miliony rocznie.

Ja zdecydowałem się korzystać z technologii. Dlaczego? W ostatnich latach mamy możliwość używania internetu do zarabiania. Nie muszę już wcale zakładać drogiej firmy, wynajmować lokalu i zatrudniać kosztownych pracowników. Mogę natomiast stworzyć książkę na Amazonie, która będzie dostępna w USA i Amazon obsłuży cały proces sprzedaży, płatności, druku, wysyłki, reklamacji itd. Dzięki temu mogę mieć kilkaset produktów i przynoszą mi one pasywny dochód oparty na prawdziwych produktach.

Podobnie jest z kursami online. Podczas, gdy moje książki sprzedają się automatycznie to ja jednocześnie tworzę mojego bloga i sprzedaję kursy online. Technologia umożliwia mi stworzenie produktów, które po okresie intensywnej pracy są gotowe do sprzedaży i nie potrzebują już zbyt dużo mojej opieki. To trochę jak z wystrzeleniem rakiety w kosmos - na początku trzeba włożyć wiele pracy i energii, ale jak już dotrzemy w kosmos to rakieta nie potrzebuje wiele energii, żeby poruszać się bardzo szybko. Tak działa biznes online wsparty technologią.

Nie muszę też dodawać, że jeżeli chcesz zarobić 1000 złotych dziennie to własna firma jest w tym wypadku bardzo dobrym pomysłem. Zobacz moje 6 pomysłów na dodatkowe źródła dochodu, które pomogą Ci zarobić 1000 złotych dziennie.

Jak zarobić 1000 złotych DZIENNIE? Prawda w pigułce

Jeżeli jeszcze nie wiesz jak zarobić 1000 złotych dziennie (lub po prostu jak zarabiać więcej) to powiem wprost - twórz WŁASNY BIZNES oparty na innych ludziach lub na technologii. Bardzo dobrze w tej roli sprawdza się biznes w internecie w dowolnej formie. Nie ma tutaj żadnej drogi na skróty. Musisz ciężko pracować i tworzyć biznes od początku. Nie stworzysz takich zarobków w ciągu jednego miesiąca i będziesz potrzebować sporo czasu, żeby rozwinąć swoją firmę do poziomu, w którym będzie ona zarabiać konkretne pieniądze. Pamiętaj, że własna firma wymaga zupełnie innego podejścia - nie ważne czy jest to biznes na Amazonie, prowadzenie restauracji, czy też sprzedaż w sklepie internetowym. Musisz się poświęcić temu na 100% i wierzyć, że jesteś w stanie osiągnąć sukces. Ja uwierzyłem, że się da dzięki czytaniu książek ludzi sukcesu oraz dzięki obserwowaniu takich właśnie osób. Ty też możesz zarabiać dużo, ale nie szukaj drogi na skróty. Weź się do pracy i krok po kroku zmieniaj swoje życie. To jest moja odpowiedź na pytanie jak zarobić 1000 złotych dziennie. Zgadzasz się ze mną? Napisz w komentarzu.

Jak zarobić 1000 złotych DZIENNIE? Zobacz wideo:

Słuchaj w formie Podcastu:

Podcast możesz pobrać na dysk lub subskrybować na swoim urządzeniu w wybranych aplikacjach (ikonki w prawym górnym rogu Playera). Więcej informacji TUTAJ

Więcej informacji i darmowej wiedzy:

★☆★ DARMOWY KURS AMAZONA I BIZNESU ONLINE: ★☆★

★☆★ WIĘCEJ WIEDZY I MOTYWACJI: ★☆★

★☆★ MOJE PRODUKTY I KURSY ONLINE: ★☆★

★☆★ PROGRAM PARTNERSKI: ★☆★

★☆★ CZYM JEST „OD KELNERA DO MILIONERA”: ★☆★

Misją projektu „Od Kelnera Do Milionera” jest zmiana naszego życia na lepsze poprzez pokazanie, że wiele rzeczy można robić lepiej i inaczej niż wszyscy. „Od Kelnera Do Milionera” ma za zadanie dzielić się wiedzą i pomysłami związanymi z motywacją, sukcesem, pieniędzmi, nastawieniem do życia, zdrowiem, szczęściem, produktywnością, zarządzaniem swoim życiem, duchowością, związkami oraz wiele więcej.

★☆★ TOMASZ MICHERDA – KILKA SŁÓW O MNIE: ★☆★

Cześć! Nazywam się Tomasz Micherda.

Pasjonuję się biznesem internetowym (głównie publikacją książek na Amazonie oraz blogowaniem), książkami oraz rozwojem osobistym poprzez naukę i codzienne działanie. Jestem twórcą OdKelneraDoMilionera.pl – projektu mającego na celu zmianę naszego myślenia i poprawę jakości naszego życia.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, to zapraszam Cię do artykułów na tym blogu oraz do subskrybowania mojego kanału na YouTubie.

Dziękuję bardzo za wsparcie i życzę Ci wszystkiego dobrego!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.