Jak znaleźć pomysł na siebie?
Jak znaleźć pomysł na siebie?

W tym artykule pokażę Ci jak znaleźć pomysł na siebie. Dostaniesz ode mnie wiele cennych wskazówek i wszystko co tu przeczytasz jest oparte na mojej osobistej historii. Udowodnię Ci, że możesz zmienić co tylko zechcesz w swoim życiu - nawet jeżeli jesteś teraz w bardzo kiepskiej sytuacji i masz na swoim dotychczasowym koncie wiele porażek. Pokażę Ci tutaj moją przemianę na przestrzeni kilku lat oraz moją osobistą historię. Cel tego artykułu to zainspirowanie Ciebie do działania i zachęcenie do uwierzenia w swoje możliwości. W takim razie co robić, gdy się nie ma pomysłu na siebie?

Rok 2012 - jeszcze w rodzinnym Oświęcimiu. Zdecydowanie nienajlepszy okres mojego życia.

Kompletny brak pomysłu na życie - tak w jednym zdaniu mogłem określić samego siebie jeszcze kilka lat temu. W 2012 roku byłem w bardzo kiepskiej sytuacji życiowej. Nie pracowałem, moja firma przestała istnieć, mój wieloletni związek się walił i dopadła mnie depresja. Ilość porażek, które mnie spotkały była tak duża, że nie widziałem żadnych możliwości na poprawę mojego życia. Kiedy nie masz pomysłu na życie tak się właśnie dzieje - dzieje się bardzo źle. Nie można niestety iść do przodu nie posiadając żadnego pomysłu siebie, ani żadnych celów. Jesteśmy wtedy jak statek bez kapitana. Jak znaleźć pomysł na siebie w takim razie?

Pisząc ten artykuł w 2019 roku znajduję się w zupełnie odwrotnej sytuacji. Z mojego nowego mieszkania roztacza się piękny widok na cały Kraków, ostatnie kilka lat pracowałem z sukcesami jako menedżer restauracji w centrum Krakowa i odszedłem z pracy na etacie w kierunku własnego biznesu online. Mój biznes online (sprzedaż książek na Amazonie oraz blogowanie) przynosi mi pięciocyfrowe dochody i umożliwia mi wspaniałe życie. Posiadam piękną narzeczoną i w przyszłym roku planujemy ślub. Dawne nieudane związku to już przeszłość. Moje zdrowie i kondycja fizyczna są również w bardzo dobrym stanie, gdyż regularnie ćwiczę i dbam o swoją dietę. Jednak jeszcze kilka lat temu było zupełnie inaczej.

Pamiętam doskonale jak resztkami sił przeprowadziłem się do Krakowa w 2013 roku i wynająłem obskurną kawalerkę w Bronowicach. Chciałem się wyrwać z Oświęcimia i zacząć nowe życie. W drzwiach wejściowych miałem dziurę przez którą można było zobaczyć wszystko, a spod wanny w nocy wychodziła zawsze armia robali. W budynku tym mieszkali sami studenci lub ludzie, którzy nie radzili sobie w życiu najlepiej. Był to budynek z małymi mieszkaniami na wynajem, a pod nim znajdował się magazyn ze sprzętem medycznym.

Bronowice, Kraków - moje pierwsze miejsce zamieszkania w Krakowie, w którym wynajmowałem kawalerkę.
Bronowice, Kraków - moje pierwsze miejsce zamieszkania w Krakowie, w którym wynajmowałem kawalerkę.

Przeniosłem się wtedy do Krakowa i pracowałem w sortowni odzieży używanej. Moja praca polegała głównie na przerzucaniu kilkudziesięcio kilowych worków z używanymi ciuchami. Zarabiałem wtedy nie wiele więcej niż wynosił koszt wynajęcia mojego mieszkania. Nie posiadałem też praktycznie żadnych oszczędności. Znajdowałem się w bardzo trudnej sytuacji i co najgorsze nie miałem żadnego pomysłu na siebie. Byłem dosłownie w piekle.

Pierwsze dni w mojej kawalerce. Dziurę w drzwiach zakleiłem taśmą i jakoś do przodu. Dziś się z tego nawet śmieję, bo w moim mieszkaniu mam nawet samozamykacz 🙂.
Rok 2013 i pierwsze dni w mojej kawalerce. Dziurę w drzwiach zakleiłem taśmą izolacyjną i powoli do przodu. Drzwi trzeba było solidnie docisnąć, aby się w ogóle zamknęły. Dziś się z tego śmieję, bo w moim mieszkaniu mam nawet samozamykacz 🙂.

Co zrobić, gdy nie ma się pomysłu na siebie?

Brak pomysłu na przyszłość - taka było moja rzeczywistość. Co takiego zrobiłem, żeby zmienić swoje życie? Nie miałem przecież żadnego pomysłu na siebie. Punktem zapalnym była książka Sekret Milionera, która po raz pierwszy w życiu dała mi wiarę w to, że mogę osiągnąć wielkie rzeczy. Zanim powstał mój finalny pomysł na siebie inspirowałem się właśnie książkami z szeroko pojętego rozwoju osobistego. Czytałem biografie znanych osób oraz książki biznesowe. Powoli zaczynałem zyskiwać wiarę w to, że mogę coś zmienić i że mogę być kimś więcej niż wynajmującym starą kawalerkę magazynierem.

Jak znaleźć pomysł na siebie? Czytaj książki i szukaj inspiracji. Na zdjęciu rok rok 2013 - moja pierwsza kawalerka w Bronowicach. Na zdjęciu widać już pierwsze książki, które dawały mi dużo energii do działania.
Jak znaleźć pomysł na siebie? Czytaj książki i szukaj inspiracji. Rok 2013 - moja pierwsza kawalerka w Bronowicach. Na zdjęciu widać już pierwsze książki, które dawały mi dużo energii do działania.

Co więc zrobić kiedy nie masz pomysłu na życie? Inspiruj się. Czytaj książki i staraj się każdego dnia krok po kroku zmieniać swoje przekonania. Znajdź sobie mentora, którego będziesz naśladować. Może to będzie znana osoba i autor książek, a może przedsiębiorca w firmie za rogiem, którego znasz - nie ważne. Szukaj wzorów do naśladowania i zmieniaj swoje myślenie. Wykraczaj poza swoje otoczenie oraz poza swoich znajomych i rodzinę. Szukaj cały czas inspiracji i pomysłu na siebie - w tych czasach przy pomocy internetu masz dostęp do praktycznie całego świata.

Jak znaleźć pomysł na siebie? Działaj i bądź cierpliwą osobą

Działaj i daj sobie czas. Nic nie zmienia się od razu. Żeby zmienić swoje życie o 180 stopni będziesz na pewno potrzebować przynajmniej kilku lat. Jednak wielka zmiana składa się właśnie z tego każdego pojedynczego dnia, o który musisz zawalczyć codziennie.

Jeżeli jesteś na etapie czytania, inspiracji i szukania pomysłów to jesteś na dobrej drodze. Każde przeczytane zdanie w książce, praca w ciekawym miejscu lub szukanie informacji na temat różnych możliwości przybliżają Cię do sukcesu.

Staraj się również zmieniać swoje otoczenia na bardziej inspirujące. Mi niesamowicie pomogła zmiana pracy w magazynie na pracę kelnera w restauracji w centrum Krakowa. Dlaczego? Ponieważ z brudnego magazynu przeniosłem swoje życie do ładnej restauracji, gdzie miałem czas i okazję na poznawanie nowych osób. Całkowicie odżyłem i zyskałem mnóstwo energii.

Jak znaleźć pomysł na siebie? Działaj każdego dnia. Nawet jeżeli jeszcze nie wiesz czego szukasz. Rok 2014 - pracowałem już prawie od roku jako kelner i moje życie nabrało w końcu kolorów.
Jak znaleźć pomysł na siebie? Działaj każdego dnia. Nawet jeżeli jeszcze nie wiesz czego szukasz. Rok 2014 - pracowałem już prawie od roku jako kelner i moje życie nabrało w końcu kolorów.

Sama zmiana pracy nie dała mi od razu pomysłu na moją osobę, ale był to bardzo ważny krok w tym kierunku. Moje najbliższe otoczenie stało się zupełnie inne i zdecydowanie bardziej pozytywne. Miałem pierwszy raz w życiu z kim dyskutować na temat rozwoju osobistego i książek. Pojawiły się wokół mnie osoby, które również tak jak ja szukały pomysłu na siebie. Pracując wcześniej w magazynie odzieży używanej nie miałem kompletnie w swoim otoczeniu żadnej osoby, która chciałaby cokolwiek zmienić w swoim życiu. Wręcz przeciwnie - doskonale pamiętam jak jeden z magazynierów kiedyś do mnie powiedział: "Ja chcę mieć 1600 złotych na rękę i święty spokój". Tak bardzo wstrząsnęły mną te słowa, gdyż było to najstraszniejsze co mogło by mnie w życiu spotkać.

Dlatego w poszukiwaniu pomysłu na siebie staraj się działać i nie bój się zmian. Zaryzykuj czasem zmianę swojego otoczenia i pracy, bo dzięki temu wcześniej czy później trafisz na ciekawe osoby oraz ciekawe miejsca, które Cię naprowadzą na nowe rzeczy.

Przeprowadzka do Krakowa, praca na magazynie oraz praca w restauracji z czasem doprowadziły mnie do sytuacji, gdzie mój pomysł na siebie odnalazłem. Nie byłoby to możliwe bez wiary oraz bez forsowania zmian w moim życiu takich jak zmiana miasta oraz zmiana pracy. Kiedy nie masz pomysłu na życie bardzo łatwo jest się poddać, ale to właśnie wtedy bardzo istotne jest działanie. Dzięki temu napotkasz nowe możliwości na swojej drodze.

Rok 2014 - ja po ciężkim dniu pracy (papieros tylko na pokaz 🙂).

Praca w restauracji dała mi też pierwszy raz od dawna trochę zabawy. Praca z młodymi ludźmi w samym centrum wielkiego miasta - to było to! Poznałem wiele fajnych osób i poza samą pracą oraz przełamywaniem swoich barier mogłem sobie w końcu pozwolić na zabawę. Czerpałem dużą radość z samej pracy kelnera, ponieważ ciągle działo się coś ciekawego, a po pracy bardzo często była okazja wyskoczyć gdzieś ze znajomymi. Poznawałem coraz to nowe osoby i ani się obejrzałem, a w moim otoczeniu pojawiało się dużo dziewczyn. Zdecydowanie odżyłem i zacząłem czerpać więcej radości z życia. Jeździliśmy ze znajomymi na wakacje lub w góry, a często po pracy odwiedzaliśmy pobliskie kluby w poszukiwaniu płci przeciwnej.

Miałem kilka przelotnych romansów i jeden dłuższy związek z barmanką z naszej restauracji. Wciąż jeszcze musiałem walczyć ze sobą oraz ze swoimi demonami, ale moje życie nabrało zdecydowanie lepszych barw. W 2016 roku w restauracji poznałem również moją obecną narzeczoną, z którą planujemy ślub w następnym roku. Jeżeli szukasz rady na poderwanie płci przeciwnej to ujawnię Ci teraz sekret - musisz stać się lepszą i bardziej atrakcyjną osobą.

Rok 2014 i pamiętne wakacje w Mielnie. Te wakacje były kwintesencją tamtych czasów i pracy w gastronomii.

Znajdź pomysł na siebie

Pewnego dnia mój kolega kelner z pracy, z którym często dyskutowaliśmy na temat rozwoju osobistego, książek i pomysłów na biznes, polecił mi pewien kanał na YouTube. Był to kanał o biznesie, rozwoju osobistym i o biznesie online. Byłem już po lekturze wielu dobrych książek i moje przekonania na temat tego co mogę w życiu były już zupełnie odmienne niż kiedyś. Wiedziałem, że mogę w życiu osiągnąć coś więcej i w dobrym momencie zostałem naprowadzony na temat biznesu online.

Po kilku latach szukania, po przeprowadzce do Krakowa i po kilkukrotnej zmianie pracy udało się - znalazłem pomysł na siebie. Był to biznes online. Pozwalał mi on połączyć moje unikatowe zdolności (tworzenie grafiki, filmów, z czasem produktów w internecie) oraz zaspokoił moją introwertyczną naturę, która uwielbiała pracę w samotności. To było to i byłem niesamowicie zafascynowany. Jak znalazłem ten pomysł na siebie?

W 2016 roku zacząłem wydawać swoje pierwsze książki. Po niezbyt udanym Krakow Party Guide wydałem prosty poradnik dla kobiet, który stał się bestsellerem na Amazonie.
W 2016 roku zacząłem wydawać swoje pierwsze książki. Po niezbyt udanym Krakow Party Guide wydałem prosty poradnik dla kobiet, który stał się bestsellerem na Amazonie.

Biznes online to temat bardzo pociągający dla osób, które lubią pracować w samotności i które chcą rozkręcić swój biznes stopniowo po godzinach. W szczególności zainteresowałem się tematem Amazona i wydawaniem swoich książek za granicą. Mój pomysł na siebie zaczął kiełkować w mojej głowie i nie było już odwrotu. Pomysły na książki zaczęły pojawiać się masowo. Postanowiłem wydać swoją pierwszą książkę zatytułowaną Kraków Party Guide. Jako, że przez jakiś czas bardzo chętnie korzystałem z nocnego trybu życia (byłem w końcu kelnerem w centrum Krakowa) i odwiedziłem wiele fajnych miejsc w tym mieście to zdecydowałem wydać właśnie książkę-przewodnik na temat życia nocnego w Krakowie. Jak widzisz zmiana pracy i szukanie nowych możliwości doprowadziły mnie nie tylko do mojego pomysłu siebie i na mój na biznes, ale też dały mi mnóstwo zabawy po pracy - wspomnienia są bezcenne.

Potem już wszystko działo się trochę samo z siebie. Pierwsza książka nie było zbyt udanym produktem, ale zainwestowałem w kurs online i dzięki nowej wiedzy zacząłem publikować poradniki w formie eBooków na Amazonie. Wydałem dwie książki jednocześnie i jedna z nich stała się bestsellerem na Amazonie w swojej kategorii. Moja motywacja była coraz większa i wiedziałem, że mam już pomysł na siebie w postaci publikacji książek na Amazonie. Był to rok 2016 i wydałem wtedy kilkadziesiąt produktów. Zarabiałem stopniowo coraz więcej i moje życie z każdym dniem stawało się coraz to lepsze i ciekawsze.

Działaj aktywnie, a okoliczności zaczną Ci sprzyjać.

Dostałem również bardzo dużą pomoc od pewnego Belga. Poznałem go podczas promowania mojej bestsellerowej książki w grupie na Facebooku dla osób wydających książki. Pan ten był wydawcą książek na Amazonie i stał się wtedy moim mentorem. Posiadał mnóstwo produktów oraz własne kursy online. Jednak widząc chyba we mnie potencjał postanowił mi pomagać. Przez wiele miesięcy uczył mnie jak skutecznie publikować duże ilości książek na Amazonie. Otrzymałem od niego setki bezcennych rad, które wykorzystuję do dzisiaj nie tylko na Amazonie. Bez niego prawdopodobnie nie powstałby ten blog.

Zostałem nawet menedżerem restauracji, w której pracowałem wtedy jako kelner. Było to trochę zabawne, bo jeszcze trzy lata wcześniej nie nadawałem się kompletnie do niczego - przynajmniej tak mi się tylko wydawało. Trochę mnie to na jakiś czas odsunęło od Amazona i od biznesu online, ale praca menedżera była dla mnie najlepszą szkołą życia i stałem się dzięki niej o wiele silniejszym człowiekiem. Mój charakter dostał bardzo intensywny trening wytrzymałości o jakim nigdy nawet nie marzyłem. Nie było to wcale przyjemne, ale było to dla mnie bardzo dobre. Dzięki temu stałem się o wiele bardziej silniejszym i dojrzałym facetem.

Rok 2016 - ja w restauracji już jako menedżer. Nie było lekko, ale zdecydowane było warto.
Rok 2016 - ja w restauracji już jako menedżer. Nie było lekko, ale zdecydowane było warto. Warto tutaj dodać, że wiele prostych książek wydanych na rynek światowy powstało za lodówką z piwem na ledwo działającym starym laptopie służbowym 🙂.

Jak już masz pomysł na siebie to się go trzymaj

Pomimo ciężkiej oraz bardzo pochłaniającej pracy menedżera postanowiłem skupić na Amazonie i na publikacji książek. Wydałem wtedy w ciągu kilku miesięcy setki produktów, które do dziś dają mi w pełni automatyczny pasywny dochód każdego miesiąca i produkty te sprzedają się nawet w ilości kilku tysięcy sztuk na miesiąc. Dlatego pamiętaj - nie odpuszczaj swojego pomysłu na siebie. Jak już poczujesz, że to co robisz jest tym co chcesz robić to walcz o to - cokolwiek to jest. Nigdy nie będzie idealnego momentu na realizację Twojego pomysłu.

Wyjście z obecnej niewygodnej sytuacji w Twoim życiu wymagać będzie podwójnej pracy i jeszcze większej niewygody. Twój pomysł na siebie wiązać się będzie prawdopodobnie z zarabianiem pieniędzy, ścieżką zawodową lub może z własnym biznesem. Przez jakiś czas (może rok lub dwa) będziesz musieć pogodzić dotychczasowe zajęcie z nowym pomysłem. Każdy musi zarabiać na życie i nawet najlepsi na świecie musieli często na początku zmierzyć się z pogonią za marzeniami i jednoczesnym zarabianiem na życie.

Rok 2018 - ja na dachu krakowskiej kamienicy. Wciąż pracowałem jako menedżer, ale posiadałem już 600 produktów na Amazonie, a mój blog coraz bardziej się rozwijał.
Rok 2018 - ja na dachu krakowskiej kamienicy na ulicy św. Tomasza 18. Wciąż pracowałem jako menedżer, ale posiadałem już 600 produktów na Amazonie, a mój blog coraz bardziej się rozwijał.

Jednak to jest własnie kluczowy moment, który określi czy swój pomysł na siebie zrealizujesz. Czy starczy Ci sił, aby przetrwać w momencie przemiany? Tworząc np. swój biznes po godzinach pracy, czytając książki i ucząc się nowych rzeczy w tych ciężkich dla Ciebie chwilach pokazujesz właśnie jak bardzo pragniesz czegoś więcej. Ja teraz, gdy rozwinąłem swój biznes i nie muszę pracować na etacie, mam o wiele łatwiej. Jednak doskonale pamiętam czasy, gdy pracowałem po kilkanaście godzin na dobę przez siedem dni w tygodniu, aby wyrwać się z pracy w restauracji. Nie ma innej drogi. Nie ma drogi na skróty.

Jak znaleźć pomysł na siebie? - Siła wiary we własne możliwości

Wiara jest niezbędnym elementem kreującym gatunek ludzki. Wiara to zaufanie w coś czego nie możesz sprawdzić i dotknąć. Skąd wiesz czy Twój pomysł na siebie lub np. dany pomysł na biznes wypali? Jak powstały piramidy? Jak polecieliśmy na księżyc? Takie małe i duże osiągnięcia zostały zrealizowane, ponieważ ktoś miał odwagę wierzyć w to, że można tego dokonać. Tylko mając wiarę i przekonanie jesteśmy w stanie działać przez wiele lat w kierunku naszych celów i pomysłów. Jeżeli uwierzysz, że za kilka lat możesz robić coś wspaniałego każdego dnia i tworzyć aktywnie swoje życie to jesteś w stanie to osiągnąć.

Jak znaleźć pomysł na siebie? Uwierz w siebie i działaj każdego dnia. Z czasem świat dookoła zacznie się zmieniać.
Jak znaleźć pomysł na siebie? Uwierz w siebie i działaj każdego dnia. Z czasem świat dookoła zacznie się zmieniać.

Ja czytając książki uwierzyłem, że mogę być kimś więcej. Możliwe jest stworzenie swojej firmy i wstawanie każdego dnia z uśmiechem na twarzy. Możliwe jest mieszkanie w fajnym miejscu i posiadanie idealnego partnera. Tak samo jak możliwie jest odrzucenie wielu rzeczy, które nam nie odpowiadają. Jeszcze 10 lat temu byłem nałogowym palaczem i imprezowiczem. Żyłem w związku, który mi bardzo nie odpowiadał oraz nie miałem żadnego pomysłu na siebie. Każdego dnia wstawałem do pracy, której nienawidziłem (jeżeli akurat miałem jakąś pracę) i z całych sił chciałem się takiego życia pozbyć. Niestety przez długi czas nie wiedziałem jak to zrobić.

Wiara we własne możliwości pomoże Ci zmieniać właśnie Twoje życie na lepsze i realizować z czasem pomysły, które na pewno pojawią się Twojej drodze. Wiara pomoże Ci też wytrwać w oczekiwaniu na możliwości, które przyniesie Ci życie.

Wiara to większa część sukcesu - zasada 80/20

Pomysł na siebie na pewno się pojawi, jeżeli będziesz aktywnie działać i wierzyć, że możesz coś zmienić. Żeby jednak pomysł na siebie dobrze wykorzystać i nie zmarnować szansy na szczęście musisz kolejny raz uwierzyć, że dasz radę. Jeżeli aktywnie działamy to w naszym życiu pojawi się przynajmniej kilka większych możliwości. Może już niektórych szans nie wykorzystasz, jednak na pewno jeszcze sporo okazji przed Tobą. Pamiętaj jednak, że bez wiary nawet najlepszy pomysł na siebie zostanie niewykorzystany. Musisz się przygotowywać mentalnie i działać każdego dnia, żeby taki pomysł, który nadejdzie dobrze wykorzystać. Dlatego tak ważne jest karmienie swojego umysłu pozytywnymi przekonaniami z książek, z porannych nawyków lub z afirmacji.

Rok 2018 - Malta, czyli wspaniałe połączenie wypoczynku i pracy zdalnej nad moim blogiem Od Kelnera Do Milionera.
Rok 2018 - Malta i spełnienie moich marzeń, czyli wspaniałe połączenie wypoczynku oraz pracy zdalnej nad moim blogiem Od Kelnera Do Milionera.

Jak znaleźć pomysł na siebie? Zasada 80/20 mówi, że 20% sukcesu to wiedza, a reszta to Twoje nastawienie. Możesz mieć najlepszą wiedzę na świecie, ale bez wiary i bez pracy nad Twoim pomysłem na siebie odniesiesz porażkę. Dlatego działaj, próbuj nowych rzeczy i szukaj pomysłu na siebie. Gdy ten pomysł już odnajdziesz to będziesz osobą, która jest gotowa do działania. Bądź ciekawską osobą i szukaj nowych możliwości.

W moim wypadku lata szukania pomysłu, praca w restauracji, czytanie książek oraz ciężkie chwile sprawiły, że gdy odnalazłem swój pomysł siebie to już byłem gotowy do działania. Wiedziałem, że publikacja książek to jest to co kocham. Kolejnym pomysłem był mój blog Od Kelnera Do Milionera, który opiera się na pokonywaniu moich własnych słabości oraz na wychodzeniu z dołka.

Jak znaleźć pomysł na siebie? Zmień swoje przekonania

Jeżeli uważasz, że Ci się uda to masz rację. Jeżeli uważasz, że Ci się nie uda to też masz rację. Jak znaleźć pomysł na siebie? Uwierz, że ten pomysł odnajdziesz i zacznij działać. Próbuj nowych rzeczy w swoim życiu. Jeżeli jesteś w kiepskiej sytuacji życiowej to zastanów się co Ci nie odpowiada i czego chcesz od życia? Może na początek zmiana pracy lub otoczenia Ci pomoże.

Rok 2018 - zdjęcie z sesji zdjęciowej na potrzeby mojego bloga Od Kelnera Do Milionera.
Rok 2018 - zdjęcie z sesji zdjęciowej na potrzeby mojego bloga Od Kelnera Do Milionera.

Potem zacznij szukać wiedzy i inspiracji. Przeczytaj kilka dobrych książek i poszukaj kogoś kto Cie inspiruje. Może być to nawet osoba na YouTube, która wg Ciebie jest ciekawym wzorem do naśladowania. Znajdź sobie mentora i zmieniaj swoje myślenie. Jednak przede wszystkim działaj. Próbuj nowych rzeczy i nie bój się zmieniać tego co Ci nie odpowiada - cokolwiek to jest. Działaj i szukaj nowych inspiracji. Z takim podejściem poznasz nowe osoby, zdobędziesz nową wiedzę i Twoje myślenie będzie bardzo szybko się zmieniać. Z czasem pojawią się pomysły na to co robić i pomysły na siebie.

Jak znaleźć pomysł na siebie? Zobacz wideo:

Słuchaj w formie Podcastu:

Podcast możesz pobrać na dysk lub subskrybować na swoim urządzeniu w wybranych aplikacjach (ikonki w prawym górnym rogu Playera). Więcej informacji TUTAJ

Więcej informacji i darmowej wiedzy:

★☆★ DARMOWY KURS AMAZONA I BIZNESU ONLINE: ★☆★

★☆★ WIĘCEJ WIEDZY I MOTYWACJI: ★☆★

★☆★ MOJE PRODUKTY I KURSY ONLINE: ★☆★

★☆★ PROGRAM PARTNERSKI: ★☆★

★☆★ CZYM JEST „OD KELNERA DO MILIONERA”: ★☆★

Misją projektu „Od Kelnera Do Milionera” jest zmiana naszego życia na lepsze poprzez pokazanie, że wiele rzeczy można robić lepiej i inaczej niż wszyscy. „Od Kelnera Do Milionera” ma za zadanie dzielić się wiedzą i pomysłami związanymi z motywacją, sukcesem, pieniędzmi, nastawieniem do życia, zdrowiem, szczęściem, produktywnością, zarządzaniem swoim życiem, duchowością, związkami oraz wiele więcej.

★☆★ TOMASZ MICHERDA – KILKA SŁÓW O MNIE: ★☆★

Cześć! Nazywam się Tomasz Micherda.

Pasjonuję się biznesem internetowym (głównie publikacją książek na Amazonie oraz blogowaniem), książkami oraz rozwojem osobistym poprzez naukę i codzienne działanie. Jestem twórcą OdKelneraDoMilionera.pl – projektu mającego na celu zmianę naszego myślenia i poprawę jakości naszego życia.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, to zapraszam Cię do artykułów na tym blogu oraz do subskrybowania mojego kanału na YouTubie.

Dziękuję bardzo za wsparcie i życzę Ci wszystkiego dobrego!

    1 Response to "Jak znaleźć POMYSŁ NA SIEBIE? Pasja, biznes i wolność"

    • Sylwia

      A powiesz jaki kanał o rozwoju osobistym Cie zainspirował gdy byłeś kelnerem?:) ysle ze bardzo wazne jest znalezienie mentora, czytanie biografii znanych osob ktore sa dla nas wzorem lub inspiracja. To uskrzydla;)

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.